ענת אפרת

דוא" ל  anatefrat@hotmail.com

טלפון: 054-7469155
תל אביב

מאז ומתמיד העסיקו אותי שאלות הקשורות ביחסים בינינו לבין עצמנו ולבין העולם.
לפני כעשרים שנה נחשפתי לידע רוחני ולראייה ההוליסטית, ולשיטות טיפול שונות במגע ובאנרגיה. במהלך השנים לקחתי חלק בתהליכים טיפוליים באנשים במצבי זקנה, חולי ומוגבלויות שונות.
מתוך התהליך האישי שעברתי, התעוררה בי ההכרה שאף אחד לא הכין אותי להתמודדות עם השאלות המהותיות והאתגרים האמיתיים שהחיים מזמנים לכל אדם.
מהלך חיי לימד אותי טוב יותר מכל תורה ומכל תיאוריה, שהחיים הם תהליך של תנועה מתמדת, של שינוי. ששינוי חשיבה – משנה חיים. שההרגלים שלנו מקבעים אותנו ומפריעים לנו לחשוף את היכולות הטמונות בנו. שביכולתנו להירפא על ידי פיתוח יכולת הקשבה לאינטליגנציה הפנימית. שכל "בעיה" היא בעצם איתות לשינוי ותנועה והזדמנות ללמידה וצמיחה.

הקינסיולוגיה הכניסה מימד חדש ומשמעותי לחיי ומקצוע מופלא המקדם ביעילות רווחה, התפתחות אישית ושינוי.

פרופיל אישי:

במשך 20 שנה עבדתי במערכת החינוך יש לי ניסיון עשיר של 20 שנה בהנחיה ועבודה עם אנשים בתחומים שונים. אני בעלת תעודת הוראה בתיאטרון ולמדתי הנחיית קבוצות במכון אדלר. הדרכתי קבוצות וסדנאות דרמה במסגרות שונות ועסקתי בבימוי והוראת משחק עם ילדים, נוער ומבוגרים.
בנוסף, תרגמתי והוצאתי לאור שני ספרים בהוצאה עצמית – "נשימה הוצאה לאור" ("הנשמה הקטנה והשמש" מאת ניל דונאלד וולש, "טיפוח הרוחניות אצל ילדים" מאת פגי ג'וי ג'נקינס). יוזמה זו צמחה מתוך הבנה שרעיונות, מידע וכלים – בכוחם לספק הזנה, הדרכה והשראה לאנשים צעירים הצומחים לדרכם ולסייע להתפתחותם הבריאה.

הכשרה:

קינסיולוגית התפתחותית בכירה, בוגרת מכללת מדיסין במסלול הכשרה מקיף ומיוחד של מרכז שילובים – המרכז הישראלי לקינסיולוגיה ולחשיבה מחדשת.
מדריכה מוסמכת לתרגילי מוח (Brain-Gym®) מטעם העמותה הבינלאומית לתרגילי מוח.
(ארגז כלים: תרגילי מוח, מוח אחד, מגע בריאות, איזון תבניות תנועה בסיסיות ורפלקסים ינקותיים וארוכי טווח, פרחי באך, דמיון מודרך, טכניקות מ-NLP, עבודה עם קלפי השלכה).

עיסוק:

עבודה פרטנית עם גילאים שונים ועם ילדים מאומצים עם בעיות התפתחותיות. מעבירה הרצאות וסדנאות חווייתיות בשיטת תרגילי מוח, בנושאי הפגת מתח, קשב וריכוז ועוד ממגוון נושאי הקינסיולוגיה השונים. מתרגמת מאנגלית לעברית את הספר: תרגילי מוח למורים מאת ד"ר פול דניסון.
אני שמחה על ההזדמנות שיש לי לסייע לאנשים לצמוח מתוך הקשיים והאתגרים שהחיים מזמנים להם ולנהל את חייהם מתוך בטחון פנימי, רוגע ואמונה. זה הזמן להשיב את האופטימיות והאהבה לחיינו!

ענת אפרת
תל אביב
054-7469155
www.קינסיולוגיה.co.il

anatefrat@hotmail.com

 

Brain Gym is a registered trademark of the Educational Kinesiology Foundation / Brain Gym International