מסר אישי מג'נט

מסר אישי מג'נט פרימוסט, הפקולטה הבינלאומית בישראל מייצגת את הארגון
Brain Gym® International Foundation
איננו יודעים לאן מובילות אותנו הדרכים לאורכן אנו הולכים.

לפני שנים רבות נטלתי חלק, למזלי הטוב, בקורס הראשון של ®Brain Gym בישראל. הדבר הוביל אותי לפתיחת קליניקה ולעבודה בבי"ס תיכון עם תלמידים מתבגרים, עבודה שנמשכה שבע שנים והתנהלה על-פי שיטת Brain Gym. העבודה על-פי שיטה זו עודדה את המתבגרים להשתמש בפוטנציאל שלהם והפכה את לימודיהם לקלים יותר ואת רגשותיהם – למאוזנים יותר.

הדרך בה הלכתי הובילה אותי למעורבות בתנועה כלל-עולמית בשם Brain Gym® International, לייצוג התנועה בארץ ולהוראה בכל קורסי הליבה המשמשים לאימון מורים בתחום ה-®Brain Gym.

היה זה מסע מרגש מאוד – לפגוש באסיפות השנתיות נציגי מחלקות דומות הפועלות ב-80 ארצות, להיות מעורבת בקביעת מדיניות, להיות חברה בחבר המנהלים במשך שנים אחדות, ליצור קורס משלי בשם "The Playful Child" וללמד, בשש מדינות שונות, קורסים במוסדות מוערכים כגון מכללת אורנים ומכללת תל-חי, בהם אומנו מורים וכך גם בקורסים פרטיים.

אני אסירת תודה על ההזדמנויות שהוענקו לי על-ידי Brain Gym: התמיכה המתמשכת בהתפתחות העצמי, ההזדמנות לעבוד עם אחרים ולתמוך בהם, הלמידה המרתקת בנושא עבודת המוח והאנשים הנפלאים עמם יצרתי קשר.

משאלתי היא ש-Brain Gym בישראל יתרחב באופן שלרבים תינתנה הזדמנויות כמו שניתנו לי, הזדמנויות שהעשירו את חיי והיוו לי מקור תמיכה.

Brain Gym is a registered trademark of the Educational Kinesiology Foundation / Brain Gym International