שרה שיש

דוא"ל: sarahshish@walla.com
טלפון: 052-4771951
אלעזר גוש עציון


פרופיל אישי:

בס"ד

כמרפאה בעיסוק עבדתי בעבר עם אוכלוסיות שונות: מילדים עם איחור התפתחותי עד קשישים במחלקת שיקום.. מתוך עבודתי היתי מרותקת לגלות עד כמה "נפש האדם היא אחת " כמאמר הרמב"ם
לפני כ- 15 שנה נחשפתי לקינסיולוגיה ומאז לא הפסקתי ללמוד ולהרחיב את הידע בתחום מרתק זה שמחבר בין נוירופיזילוגיה מערבית לבין גישה ואמצעי התערבות שמקור השראתם ברפואה הסינית יש לי ניסיון עשיר בקינסיולוגיה יישומית , מח אחד, ו EFT .
הדבר החשוב שגיליתי בעזרת שיטת BRAIN GYM ושמאז מנחה אותי ביום יום : כל קושי, בעיה או מכשול הוא הזדמנות ואתגר לצמיחה , התפתחות וחיבור עמוק יותר עם עצמי ,עם היעוד והחזון שלי.
זה נשמע טוב? שיטת BRAIN GYM גם נותנת כלים ליישם את האמירה היפה הזאת דרך תהליכי עבודה ותנועות אינטגרטיביות שמסייעות לשינוי בהשקפת העולם המגבילה שלנו.דרך שיטה זו גיליתי רמה נוספת של חיבור בין הגוף והנפש.
כיום אני מלמדת קורס שנתי הכולל 3 קורסים ראשונים להסמכה בBRAINGYM ובאופן פרטני מנחה ילדים ,אמהות ,קשישים וכל האדם החפץ להרחיב את היכולת שלו.
בניתי גם תכנית קבוצתית לאמהות המתמודדות עם…אתגרים בזמן הכנת שיעורי בית.התוכנית כוללת תנועות "תרגילי מח" ועקרונות מנחים לשיפור היכולת השכלית והורדת המתח .
השיטה הזאת עזרה לי באופן אישי להבנות מתוך הקשיים ואני שמחה מכל הזדמנות לחלק את הכלים האלה.

sarahshish@walla.com
029933082 0524771951

Brain Gym is a registered trademark of the Educational Kinesiology Foundation / Brain Gym International