מיכל עגני

דוא"ל: michalogni@gmail.com
טלפון: 054-3178890
כרכור


פרופיל אישי:

מיכל עגני – מדריכה מוסמכת לתרגילי מח ומעגלי ראייה

את הקינסיולוגיה החינוכית פגשתי לפני שמונה שנים, כשהייתי בתקופה משברית בחיי. התרגול של הקינסיולוגיה עזר לי להתמקד, להתפקס ולאסוף את השברים. היום אני יכולה לומר שהקינסיולוגיה פתחה לי צוהר לדיוק, למיקוד ולהפחתה של מתחים בחיי ובחיי משפחתי. אני משתמשת בקינסיולוגיה בעבודה עם ילדים ועם מבוגרים ומשלבת אותה בעבודתי בחדר הטיפולים בהנאה רבה. התרגילים פשוטים ומלהיבים והמטופלים שלי משפרים באמצעותם את חייהם. גם הילדים שלי (ארבעה במספר) משתמשים בתרגלי מח Brain Gym® כחלק מחיי היום יום שלהם, כשהם עצובים ורוצים לשמוח, כשהם נפגעים או מתוחים ורוצים להירגע וכדי להצליח להתרכז טוב ולשלוף בקלות דברים מהזיכרון.

החזון שלי הוא להביא אושר למשפחות. הדרכים להגיע לכך הן רבות. אני מתחילה מלגדל את ילדי באהבה, ליצור יחסי כבוד וקרבה בחיי הזוגיות שלי ולחיות בשמחה. אני מממשת את החזון גם באמצעות העבודה בחדר הטיפולים – בעבודה עם ילדים, מבוגרים, זוגות ובקבוצות אותן אני מנחה.

במקצועי אני מטפלת זוגית Msw. בטיפולים אני משלבת את "העבודה" של ביירון קייטי, פרחי באך, גשטאלט,תקשור – וכמובן: קינסיולוגיה חינוכית.

אני מזמינה אותך, אתכם, ללמוד, לתרגל ולחיות את הקינסיולוגיה החינוכית בחיי היום יום שלכם –להפחית מתחים ולהביא אושר לכם ולאנשים הקרובים אליכם.

טלפון – 054-3178890

מייל –michalogni@gmail.com

אתר –www.michalogni.weebly.com

 

Brain Gym is a registered trademark of the Educational Kinesiology Foundation / Brain Gym International